Новий застосунок працює автоматично, на відміну від аналогів (Фото:ufabizphoto/Depositphotos)

Створена двома випускницями місцевого університету програма Epowar докорінно відрізняється від інших застосунків для безпеки, які потрібно активувати вручну, що під час нападу часто неможливо.

Epowar відстежує частоту серцевих скорочень і рухи тіла, щоб розпізнати стрес, після чого автоматично надсилає екстрене сповіщення, визначивши в такий спосіб, що людина зазнала нападу.

Додаток Epowar призначений насамперед для забезпечення безпеки жінок. На відміну від інших застосунків, його не потрібно активувати вручну.

Він вже доступний у британському App Store 1 червня і буде розгорнутий на інших пристроях, таких як Fitbit, Android і Garmin, пізніше цього року.

«Ми дуже схвильовані тим, що після трьох років безперервних досліджень, кропітких експериментів і випробувань ми, нарешті, можемо запустити додаток Epowar. Ми вважаємо, що він зробить великий внесок у безпеку жінок. Суть у тому, що все це відбувається автоматично — коли у вас мало або зовсім немає часу, щоб запобігти нападу», — каже співзасновниця Epowar Е. Дж. Рудт.

«Багато жінок бояться ходити або бігати поодинці — ми боїмося стати жертвою насильства. Наявні технології не можуть забезпечити безпеку на наших вулицях, але Epowar може зіграти свою роль, повернувши жінкам деяку владу і контроль», — продовжує вона.

От Admin