Матері двох і більше доньок, які не мають синів, згідно з висновками британських учених, менш щасливі (Фото:gpointstudio/Depositphotos)

Група вчених із Лондонської школи економіки на чолі з професором поведінкових наук Полом Доланом провела опитування 34 тис. британців. Виявилося, що матері трьох доньок почуваються менш щасливими, ніж ті, хто народив двох доньок і сина.

У дослідженні брали участь люди 1958 і 1970 року народження. Їх регулярно опитували про задоволеність життям, і виявилося, що на цей фактор безпосередньо впливає стать їхніх дітей.

Загалом батьки обох статей були менш щасливі, якщо в них було троє доньок і жодного сина. При цьому найбільше невдоволення висловлювали саме жінки. За словами авторів дослідження, можливо, через те, що саме вони народжували цих дітей, а може, тому, що не хотіли бачити ще кілька жінок у домі.

Незадоволеність життям у матерів трьох дочок могла навіть призвести до проблем зі здоров’ям.

Також під час дослідження вдалося з’ясувати, що батьки двох одностатевих дітей з більшою ймовірністю заводять третього, ніж ті, у кого вже є і дочка, і син.

У цьому випадку також було виявлено гендерний перекіс у бік хлопчиків. Матері двох доньок з більшою ймовірністю хотіли завести сина, ніж матері двох хлопчиків — дівчинку.

Дослідники зазначили, що батьки двох доньок, на відміну від їхніх мам, почуваються чудово.

От Admin