Радім Янчура, власник залізничної компанії RegioJet (Чехія) (Фото:Олександр Медведєв / NV)

Власник чеського залізничного оператора RegioJet Радім Янчура в інтерв’ю NV розповів про перспективи створення нових транспортних хабів в Україні, конкуренцію з автобусами і лоукостами та швидкий інтернет в потягах своєї компанії (це не Starlink).

На відміну від України, в центральній Європі успішно працює декілька приватних залізничних перевізників. Один з них — чеська RegioJet, яка оперує сидячими та нічними потягами. Компанія також має великий автобусний парк. Засновник та власник компанії Радім Янчура минулого тижня відвідав Україну. Під час візиту до Львову і Києва він зустрівся з керівництвом Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури України, щоб узгодити плани розвитку в Україні. Про що саме чеський бізнесмен домовлявся з українськими чиновниками, як зробити в потягах інтернет та чи витримає залізниця конкуренцію з лоукост-авіакомпаніями — читайте в інтерв’ю NV Бізнес.

«В наших потягах є інтернет». Власник чеської RegioJet про сервіс, співпрацю з УЗ і плани по Закарпаттю та Львову — інтерв'ю

Пасажирський потяг компанії RegioJet / Фото: RegioJet via facebook

От Admin