Знаменитий режисер виступив у Художньому музеї Портленда (Фото:Андреа Лонас)

Під час виступу в Художньому музеї Портленда дель Торо відповів на запитання, чи варто боятися штучного інтелекту.

Володар трьох Оскарів поділився своїм секретом успіху. Він заявив, що дивиться по три фільми на день, зокрема й ті, які давно вже бачив.

«Дивлячись Все про Єву в 15 і переглядаючи його в 40, ви побачите два різні фільми», — каже він.

Дель Торо розповів, що не всі його ідеї подобалися студіям — тільки цього року вони відхилили п’ять його робіт. Але він не засмучується. Зрештою, знаменитого Піноккіо теж довго не хотіли брати, але проєкт виявився дуже успішним і отримав безліч премій.

Перспективи людства загалом і майбутнього мистецтва режисер теж оцінює оптимістично. І не розуміє, чому деякі люди так бояться ШІ, вважаючи, що він може замінити собою людину.

«Коли я бачу безстрашних людей, я надихаюся. Коли люди говорять про сьогодення, про те, як усе жахливо, і [як] люди бояться штучного інтелекту… Я не не боюся штучного інтелекту, я боюся людської дурості, — каже дель Торо. — Будь-який розум у цьому світі штучний. Коли я дивлюся на людей, які виходять на арт-сцену, і на те, які вони, незважаючи на всі труднощі та перешкоди, вони люблять мистецтво, і це змушує мою душу співати».

Гільєрмо дель Торо — режисер багатьох відомих кінострічок. Серед його робіт Лабіринт Фавна, Геллбой, Багряний пік, Форма води. Для багатьох своїх фільмів він сам писав сценарій.

Також він відомий своєю продюсерською діяльністю. Дель Торо брав участь у створенні Кота в чоботях (2011), Кунг-фу-Панди 2, Хранителів снів.

От Admin