Кабінет міністрів України (Фото:by_Ukraine / Twitter)

Кабінет міністрів визнав такою, що втратила чинність, постанову, яка регулювала питання здійснення оплати закупівель для Міністерства оборони.

Про це в Telegram повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Визнано такими, що втратили чинність, постанову КМУ від 20.03.2022 № 335 про деякі питання здійснення оплати товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони в умовах воєнного стану» та постанови уряду, якими до неї було внесено зміни», — написав він.

Водночас з метою створення належних умов для забезпечення сил безпеки і оборони товарами, роботами та послугами оборонного призначення під час дії правового режиму воєнного стану уряд вніс зміни до постанови КМУ від 11 листопада 2022 року № 1275 про деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.

Читайте також:

Раніше Державна аудиторська служба за результатами перевірки Міноборони знайшла порушень на 2,5 млрд грн. Порушеннями вважали прибуток, який отримали приватні й державні компанії, співпрацюючи з Міноборони.

Пізніше міністр оборони Олексій Резніков назвав висновки Держаудитслужби про те, що українські виробники, які співпрацюють з Міноборони, не можуть мати прибуток, абсурдними.

От Admin