Кияни можуть відмовитися від паперових квитанцій за комуналку (Фото:Фото: depo.ua)

З 10 липня кияни можуть відмовитися від паперових рахунків-повідомлень для оплати житлово-комунальних послуг та користуватися тільки електронними версіями.

Читайте також: Пенсії, тарифи, податок на нерухомість: що зміниться для українців з 1 липня

Про це повідомили у КМДА.

Як відмовитись від паперових квитанцій

Підтвердити відмову від паперових рахунків-повідомлень можна на сайті ЦКС.

Процедура відмови від паперового рахунку-повідомлення:

1.В особистому кабінеті споживача з 10 липня буде автоматично з’являтись спливаюче віконце з кнопками. Тут необхідно обрати адресу, за якою бажаєте відмовитись від паперового рахунку. Також від нього можна буде відмовитись на сторінці управління профілем.

2.Якщо споживач має декілька об’єктів і бажає відмовитись від паперових рахунків-повідомлень на всіх об’єктах, треба натиснути кнопку «Відмовитись для всіх об’єктів».

3.Якщо споживач хоче відмовитись від паперових рахунків-повідомлень на конкретному об’єкті, то потрібно натиснути кнопку «Перейти до налаштувань» та обрати об’єкт, на якому споживач не бажає отримувати паперові рахунки-повідомлення.

4.На електронну пошту споживача надійде повідомлення про підтвердження відмови від отримання паперових рахунків-повідомлень.

Окрім того, споживачі можуть залишити заяву в районному сервісному центрі ЦКС.

Як оплачувати комуналку без паперових квитанцій

Оплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги можна буде, як і раніше, у банківських чи поштових касах. Для здійснення оплати достатньо повідомити касирові адресу, за якою оплачуються житлово-комунальні послуги.

Паперові рахунки-повідомлення і надалі надходитимуть споживачам, які не надали згоди на перехід на електронні версії.

Читайте також: Новий тариф на електроенергію. Як економити на платіжках

От Admin