Морська видра відбирає дошки у серферів (Фото:Поліція Санта-Крус)

П’ятирічна морська видра здійснила низку нападів на серферів у спробах відібрати дошки. Люди не постраждали, але місцева поліція все ж занепокоєна такою поведінкою тварини.

Як повідомляє CBS News, до правоохоронних органів надійшло вже п’ять скарг на нахабну видру. За словами серферів, тварина не намагалася вкусити або іншим чином нашкодити їм, вона була повністю зосереджена на серфах.

Такі дії не типові для видр, але повідомляється, що ця особина вже намагалася забирати дошки у відпочивальників минулого року. Тоді її вдалося відлякати від узбережжя, але нещодавно вона повернулася і взялася за старе.

https://www.youtube.com/embed/xPXpviaqkkw?controls=0

Місцева влада повісила на пляжі табличку з попередженням про видру. Вона також сподівається відловити тварину і відправити для вивчення вченим.

https://www.facebook.com/santacruzpolice/posts/pfbid0mgQtTLXNebeZw6RgthF4yWq1HxtPJvAziZHXawvftMw6KmqD3BKZeRa9pDVvZNQyl&show_text=true&width=500

«У зв’язку зі зростаючим ризиком для громадської безпеки команда CDFW і Акваріума Монтерей-Бей, навчена вилову каланів і поводженню з ними, була направлена, щоб спробувати спіймати її», — заявили в міській раді.

Якщо видру-порушницю громадського порядку вдасться спіймати, її переселять в інше місце.

От Admin